Porady Stylistki Poudrecoco

Porady Stylistki Poudrecoco

Często jest tak, że mamy wprawdzie eleganckie elementy ubioru, ale nie potrafimy ich właściwie ze sobą zestawić. W takich sytuacjach nieocenione wydają się być porady stylistów. Poradę taką możemy otrzymać online – wirtualnie.  Jest to sposób tani, wygodny i szybki. Nasza stylistka ma dla państwa kilka porad, które pozwolą efektownie dobrać zestawy ubrań i dodatków. Podpowie co i jak się nosi.

  • Pomarańczowy żakiet do pracy? Czemu nie! Jeśli w pracy nie obowiązuje formalny uniform, można założyć pomarańczowy żakiet. By jednak wygląd nie był zbyt ekstrawagancki należy dobrać koszulę i spódnicę ołówkową w stonowanych barwach.
  • Trik maskujący krągły brzuszek? Odcięta pod biustem sukienka z lejącego się materiału to najłaskawszy typ sukienki dla sylwetki typu „jabłko”.
  • Jakie ubrania dla osób szczupłych? Duże wzory optycznie powiększają zatem bluzka w pokaźne kwiaty będzie najlepsza dla szczupłych osób.
  • Jak optycznie powiększyć biust? Najlepiej założyć prosty, klasyczny żakiet z rozpiętymi u góry guzikami.
  • Jak ukryć szerokie biodra? Doskonała do tego celu będzie trapezowa spódnica, która sprytnie zatuszuje okrągłe biodra.
  • Jak podkreślić talię? Wystarczy założyć koszulową bluzkę i elegancką ołówkową spódnicę z podkreślającym talię – wysokim stanem.
  • Jakie desenie ubrań są modne? Po pierwsze kratka. Najlepiej wygląda, gdy jest w jednej tonacji barw. Ponadto deseń w łączkę, który króluje już kolejny sezon. Hitem są wielkie kwiaty, najlepiej wyglądające z gładkimi ubraniami. Paski tego lata są bardzo modne. Grochy i groszki wracają do łask wraz ze stylem vintage.

Stylistka online radzi: pamiętaj jednak, że łącząc ze sobą wzory, trzeba kierować się z umiarem. Dwa desenie w jednym looku to już maksimum. Ponadto ubrania we wzory lubią tylko gładkie akcesoria i nie lubią biżuterii w rozmiarze XL.

Powrót na górę